Українська "молодіжка" в відборі на Євро упустила перемогу в Данії на 95-й хвилині

5 вересня 2020, 08:30
Підопічні Руслана Ротаня практично втратили шанси на вихід до фінального турніру

Данило Сікан / Фото: AFP

Учора ввечері відбулися чергові матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи серед молодіжних команд. Збірна України грала в Ольборзі з данцями і ледь не перемогла, але прикро упустила перемогу в доданий арбітром час.

Шанси підопічних Руслана Ротаня на вихід до фінальної частини турніру після невдалого старту виглядали не надто високими. Однак у п'ятницю "синьо-жовті" показали характер і ледь не обіграли лідера групи на його полі. Рахунок на 74-й хвилині відкрив 19-річний форвард "Шахтаря" Данило Сікан. Однак Еміль-Ріїс Якобсен на п'ятій (!) хвилині доданого часу приніс збірній Данії нічию – 1:1. Наші перевершили суперника за ударами по воротах (13 – 9), але обмежилися одним очком, яке робить шанси на вихід з групи ілюзорними.

Україна (U-21): Білик, Дубінчак, Забарний, Конопля, Цітаішвілі (Топалов, 70), Чеберко, Назаренко (Луньов, 70), Бондаренко (Лєднєв, 90), Булеца (Чех, 83), Батагов, Сікан.

Фінальна частина турніру пройде 2021 року в Угорщині та Словенії.

Раніше писали, що президент УАФ не бажає відправляти у відставку Ротаня.