Українська молодіжка розгромила всуху поляків на домашньому чемпіонаті світу з хокею

14 грудня 2019, 22:28
У суботу в київському Палаці спорту був другий ігровий день турніру

Цими днями в столичному Палаці спорту відбувається чемпіонат світу з хокею серед молодіжних збірних (U-20) в дивізіоні ІВ, який є третім за рангом. Збірна України після невдачі в четвер у стартовому матчі турніру проти угорців (1:5) в суботу реабілітувалася перед своєю публікою і обіграла команду Польщі з рахунком 3:0. Дізнайтеся розклад і результати чемпіонату світу в Києві і склад нашої збірної.

Українці закинули одну шайбу в першому періоді, її автором став нападник Олександр Пересунько, який виступає в Канаді. Збільшити свою перевагу над поляками наші змогли тільки в третьому періоді. Спочатку Дмитро Даниленко пробив голкіпера гостей, а потім Пересунько оформив дубль, реалізувавши штрафний кидок.

Читайте про головну збірну: Україна не встояла перед господарями турніру в Угорщині

Наступний матч підопічні Олега Ігнатьєва проведуть у неділю о 20:00 проти збірної Франції. Саме французи і угорці зараз очолюють таблицю турніру, здобувши на старті по дві перемоги.

Дивіться, як перед матчем юніорського чемпіонату світу в Києві публіка в Палаці спорту співала Гімн України