Українська "молодіжка" втратила шанси виступити на Євро-2021

13 жовтня 2020, 22:56
Команда Руслана Ротаня програла Північній Ірландії

Збірна України (U-21)

Молодіжна збірна України з футболу у відбірковому матчі на Євро-2021 (U-21) на виїзді програла Північній Ірландії 0:1. Після цієї поразки команда Руслана Ротаня остаточно втратила шанс потрапити на чемпіонат континенту.

Дебют зустрічі у містечку Баллімен залишився за господарями, які не раз турбували Трубіна. Однак голкіпер збірної України діяв впевнено. Тільки ближче до середини першого тайму підопічні Руслана Ротаня освоїлися на чужому полі, але засмутити суперника не змогли.

А на 61-й хвилині північноірландці відкрили рахунок в матчі – в чужих воротах розписався О'Нілл. "Синьо-жовті" намагалися переламати хід зустрічі, проте до фінального свистка рахунок на табло так і не змінився – 1:0 на користь господарів. У цій кваліфікації у збірної України залишилося два матчі – з Мальтою і Північною Ірландією вдома, але вище третього місця команда Ротаня вже не підніметься.

За два тури до кінця відбору Україна відстає від Румунії на 9 очок, маючи матч в запасі. Румуни тепер точно будуть другими, а Данія вийшла на Євро-2021 з першого рядка. Нагадаємо, що до фінальної частини безпосередньо вийдуть переможці груп, а також найкраща друга команда. Решта 8 других команд зіграють стикові матчі між собою.

Дивіться, як Україна (U-21) переграла Румунію (U-21)