Українська молодіжка здобула вольову перемогу на домашньому чемпіонаті світу, закинувши шість шайб поспіль

18 грудня 2019, 22:33
Підопічні Олега Ігнатьєва стали бронзовими призерами турніру в третьому дивізіоні

Молодіжна збірна України (U20) стала бронзовим призером чемпіонату світу з хокею в дивізіоні ІВ, який завершився в київському Палаці спорту. У середу підопічні Олега Ігнатьєва подарували своїй публіці справжнє свято хокею, видавши феєричний матч з командою Естонії. Нагадаємо, напередодні українці перемогли Італію лише в серії буллітів.

Сьогодні ж господарі примудрилися пропустити дві шайби в стартовому періоді, однак ще до першого періоду встигли відновити рівновагу – 2:2. У другому періоді наші хлопці розійшлися і закинули чотири шайби поспіль, а в останньому ігровому відрізку суперники обмінялися голами. У підсумку – 7:3 переконлива перемога збірної України, яка в цьому матчі закинула стільки ж шайб, як і в чотирьох попередніх.

Покер оформив Фелікс Морозов, по голу до свого активу записали Олександр Пересунько, Гліб Кривошапкин і Денис Матусевич. Таким чином, на наступний рік "синьо-жовті" залишилися в третьому за силою дивізіоні світового хокею.

Читайте і дивіться, як відвідувач матчу НХЛ виграв вдалим кидком 50 тисяч доларів.

Згадаймо, як у київському Палаці спорту співали гімн України перед матчем нашої юніорської збірної проти Італії