Українська легкоатлетка на чемпіонаті Європи увійшла в історію

11 серпня 2018, 16:00
Наталія Прищепа стала першою в історії спортсменкою, якій вдалося захистити титул чемпіонки Європи на дистанції 800 метрів

Наталія Прищепа. Фото AFP

Українська бігунка Наталія Прищепа стала першою в історії спортсменкою , якій вдалося захиститититул чемпіонки Європи на дистанції 800 метрів. Українка фінішувала першою на ЧЄ в Берліні з результатом 2 : 00.38 хв . У 2016 році в Амстердамі Наталя також стала першою , подолавши дистанцію за 1 : 59.70 хв .

До Прищепи тільки Віра Ніколіч з Югославії зуміла двічі взяти " золото " в цій дисципліні на континентальній першості – в 1966 і 1971 роках . При цьому до вчорашнього тріумфу Наталії захистити титул не виходило у жодної іншої спортсменки .

Відзначимо , що на п'єдестал пошани в Берліні також піднялася українка Ольга Ляхова , яка завоювала на 800 м бронзу .

Подіум чемпіонату Європи з бігу на 800 метрів
:

Раніше стало відомо , щона чемпіонаті Європи з легкої атлетики стався витік газу. Через аварію довелося відкласти старт жіночих змагань у ходьбі на 20 км .

Днем раніше Сергій Нікіфоров став бронзовим призером чемпіонату Європи. Українець в стрибках в довжину показав результат 8,13 метра і поступився німцеві Фабіану Хейтле , який з таким же результатом став срібним призером ( але зробив це з другої спроби ) . " Золото " завоював грек Мільтіадіс Тентоглу ( 8,25 м ) .