Стрибунка-красуня Юлія Левченко виграла третій турнір поспіль

16 вересня 2020, 10:33
Стрибунка Юлія Левченко стала найкращою на турнірі в столиці Хорватії з доволі скромним результатом

Юлія Левченко / Фото: Instagram

Наші легкоатлетки продовжують успішно виступати на змаганнях в Європі. Тиждень тому українські стрибунки зайняли весь п'єдестал на змаганнях в Німеччині. А вчора відзначилася уродженка Бахмута, що в Донецькій області, 22-річна Юлія Левченко.

Срібна призерка чемпіонату світу перемогла в стрибках у висоту на Меморіалі Бориса Ганджековича, який пройшов в Загребі. Цей успіх став для неї третім поспіль. Причому, Левченко не довелося показувати захмарні результати, і вона обмежилася висотою 1,93 м. Шведка Еріка Кінсі і австралійка Нікола Макдермотт змогли підкорити 1,90 м і розділили друге й третє місця. Українка намагалася злетіти на два метри, але на цей раз невдало.

А перед турніром Юля показала в соцмережах, як нині починаються всі міжнародні змагання. Дівчина з посмішкою здала тест на коронавірус, але написала, що ставиться до цього серйозно.

Не так давно, в День прапора, українки піднялися на п'єдестал "Діамантової ліги" в Швеції.