Українська красуня Юлія Левченко завоювала срібну медаль "Діамантової ліги"

7 вересня 2019, 11:11
Ще дві українки зупинилися за крок від п'єдесталу

/ Фото: AFP

У Брюсселі пройшов заключний етап престижних змагань з легкої атлетики "Діамантової ліги". Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко завоювала срібну медаль у стрибках в висоту, поступившись лише спортсменці, яка виступає під нейтральним прапором, Марії Ласіцкене. Українка стрибнула на 1,97, а її суперниця – на два сантиметри вище.

Юлія Левченко

Ще одна українка Ярослава Магучіх з результатом 1,89 м стала шостою, а Ірина Геращенко завершила змагання на 10-му місці (1,85 м).

Трохи не вистачило для завоювання медалі Марині Бех-Романчук. У стрибках у довжину вона показала результат 6,73 метра, такий же був у британки Катаріни Джонсон-Томпсон, але в другій спробі Марина все ж поступилася суперниці "бронзою".

Також четверте місце в бігу на 800 метрів посіла Ольга Ляхова. Українка більшу частину дистанції залишалася позаду, але за 200 метрів до фінішу прискорилася і практично добігла до медалі.

Нагадаємо, що в кінці серпня Андрій Проценко став третім в історії українцем – переможцем "Діамантової ліги". Наш спортсмен став найкращим у стрибках у висоту і заробив 50 тисяч доларів.

Володар 7-кілограмового "діаманта": Вночі погано сплю, але є валеріана