Українська красуня-легкоатлетка пообіцяла хороші результати в наступному сезоні

8 серпня 2017, 21:26
Вікторія Ткачук після невдалого виступу в кваліфікації чемпіонату світу по бігу на 400 метрів з бар'єрами прокоментувала підсумки сезону

Вікторія Ткачук. фото Instagram

Вчора на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні пройшли кваліфікаційні змагання по бігу на 400 метрів з бар'єрами у жінок. Українська спортсменка Вікторія Ткачук з часом 57,05 посіла п'яте місце у своєму забігу і підсумкове 31-е, що не дозволило їй продовжити боротьбу за медалі.

Вікторія прокоментувала свій виступ у соціальних мережах: "Це був дуже непростий сезон для мене. Спасибі всім, хто був поруч і підтримував мене! Без вас я б закінчила його, не розпочавши! А зараз я дуже рада, що змогла виступити на цьому чемпіонаті світу . Дуже шкода, що така груба помилка трапилася саме тут, і я не показала той результат, на який готова. Але я обіцяю, що повернуся в наступному сезоні з новими силами і хорошими результатами! ".

Нагадаємо, що Вікторія Ткачук під час Олімпіади-2016 потрапила до списку найкрасивіших українських спортсменок літньої Олімпіади.

Українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали. У суботу пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершити кар'єру.