Українська хокейна ліга: "Білий Барс" в овертаймі поступився "Кривбасу"

2 лютого 2017, 22:00
До перемоги в основний час підопічним Костянтина Буценка не вистачило лічених хвилин

34 тур УХЛ. "Білий Барс" - "Кривбас" - 3:4. Фото uhl.com.ua

Черговий хокейний "трилер" УХЛ вийшов у виконанні "Кривбасу", який цього разу їздив у гості до "Білого Барсу".

У стартовому періоді команди обмінялися голами. На шайбу Євгена Секірка господарі відповіли влучним кидком Сергія Бабинця.

Другий період пройшов "сухо", а ось третій вийшов бойовим і результативним. Підопічні Костянтина Буценка двічі виходили вперед завдяки шайбам Ігоря Мікулка та Павла Дворецького, але в обох випадках гості знаходили в собі сили вирівняти цифри на табло. Як рятівник команди виступав Микита Попов, який під завісу зустрічі зумів відзначитися в меншості і перевести гру в овертайм.

Як і кількома днями раніше у протистоянні з "Дженералз", удача знову була на боці "Кривбасу", якому на цей раз вдалося перемогти в овертаймі. Вирішальну шайбу закинув Владислав Куцевич, а асистували йому Кирило Білоусов і той же Микита Попов.

4:3 – важка вікторія "Кривбасу" і розчарування для гравців "Барса", які були лише за лічену мить від перемоги в основний час і таких потрібних трьох очок у контексті боротьби за плей-офф.

"Білий Барс" – "Кривбас" – 3:4 (1:1, 0:0, 2:2, 0:1)

Шайби: 0:1 – Секірко (Рябенко, Савченко-більш.), 05:39, 1:1 – Бабинець (Разумов, Даниленко), 15:32, 2:1 – Мікулко (Даниленко, Дворецький), 42:36, 2:2 – Попов (Алексюк, Савченко), 47:03, 3:2 – Дворецький (Ромащенко, Лєсніков), 51:58, 3:3 – Попов (Афанасьєв), 58:38, 3:4 – Куцевич (Білоусов, Попов), 61:20.

Білий Барс: Власенко. Разумов – Даниленко – Бабинець, Толкунов – Логач, Бондаренко – Ромащенко – Лєсніков, Ядловський – Поцелуєнко, Мікулко – Ружніков – Печерських, Дворецький – Сухонос, Гриценко, А. Люльчук, Воронін, Сеник.

Кривбас: Безхлібний. Савченко – Секірко – Попов, Афанасьєв – Рябенко, Слюсар – Вал. Алексюк – Міхеєнок, Білоусов – Декало, Ворона – Максименко – Свищев, Катрич – Александров, Підгурський – Куцевич – Рубан, Горлушко – Коваленко.