Українська гімнастка в 16 років узяла дві медалі чемпіонату Європи

20 грудня 2020, 20:30
Анастасія Мотак успішно дебютувала на дорослому рівні

Сьогодні в турецькому місті Мерсін завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики. В останній день турніру українки здобули ще три бронзові медалі: дві – у дорослих змаганнях, одну – в юніорських.

16-річна Анастасія Мотак дебютувала в дорослій збірній України і відразу ж піднялася на п'єдестал. Уродженка Житомирської області була найкраща в опорному стрибку і вправі на колоді. Причому на колоді Мотак набрала таку саму суму балів, як і співвітчизниця Анастасія Бачинська (13,100). Вирішальну роль зіграла найвища складність програми.

А в юніорському турнірі ще одну "бронзу" нашій збірній принесла Дарина Лиска. В опорному стрибку вона поступилася лише спортсменкам з Румунії і Болгарії.

Раніше український вундеркінд із села виграв п'ять золотих медалей чемпіонату Європи.

Нагадаємо, на чемпіонат Європи не приїхали багато збірних, включно з британською, італійською та російською. Як повідомляли, вони відмовилися від участі в змаганнях "через коронавірус і складну політичну обстановку".

Дивіться, як Симона Бейлз знімала штани в стійці на руках:

Чотирикратна олимпійська чемпіонка зняла штани, стоячи на руках Відео: Instagram