Українська феєрія: Яремчук приніс "Генту" перемогу в чемпіонаті Бельгії

4 листопада 2018, 09:39
Нападник збірної України забив перший і третій голи в ворота "Кортрейка"

Роман Яремчук був в ударі. Фото kaagent.be

Блискучий матч провів нападник збірної України та бельгійського " Гента " Роман Яремчук за свій клуб . У 14 – му турі чемпіонату Бельгії " Гент " ( 20 очок ) на своєму полі приймав " Кортрейк " ( 16 ) . У стартовому складі господарів вийшли обидва українські легіонери – центральний захисник Ігор Пластун і нападник Яремчук. Обох Шевченко викликав на поєдинки національної команди в листопаді.

"Кортрейк" несподівано виграв перший тайм – 1: 0. Але після перерви "Гент" взяв кермо влади в свої руки і забив три м'ячі. Перший і третій оформив якраз Яремчук. На 55-й хвилині український форвард після діагональної передачі справа головою переправив м'яч у сітку.

А на 87-й Яремчук першим зреагував на відскок м'яча в декількох метрах перед воротами. Правда, пробиваючи головою, отримав удар ногою від захисника і не дограв матч до фінального свистка. На відміну від Пластуна.

"Гент" розташувався на 5-му місці в турнірній таблиці. А Яремчук довів число голів за клуб в цьому сезоні до шести (в чемпіонаті Бельгії – до п'яти).

Нагадаємо, що 16 жовтня, збірна України здобула третю поспіль перемогу в Лізі націй і достроково гарантувала собі підвищення в класі в цьому турнірі. В Харкові
 наша національна команда з рахунком 1:0 обіграла збірну Чехії. Єдиний гол забив Руслан Малиновський.

Раніше ми писали , що форвард збірної України Роман Яремчук не влучив у порожні ворота в чемпіонаті Бельгії.