Українська дзюдоїстка взяла медаль чемпіонату Європи, але поступилася колишній землячці

21 листопада 2020, 22:38
Уродженка Полтавської області Каланіна принесла команді першу нагороду турніру в Празі

Сьогодні в чеській столиці добігає кінця чемпіонат Європи з дзюдо. В останній день турніру збірна України нарешті здобула першу медаль. 25-річна Єлизавета Каланіна з Кременчука стала бронзовою призеркою у ваговій категорії понад 78 кг. Нагадаємо, Білодід через підступну хворобу пропустила чемпіонат Європи. Всього до Праги приїхало 13 наших борців: дев'ять чоловіків і четверо жінок.

У попередніх сутичках Каланіна (на фото) здолала суперниць з Угорщини та Португалії, але поступилася колишній співвітчизниці Ірині Кіндзерській, яка тепер виступає під прапором Азербайджану. У втішній сітці Єлизавета впоралася з німкенею і стала володаркою бронзової нагороди. До слова, у 2018 році вона вже піднімалася на третю сходинку п'єдесталу.

Поміж чоловіків вище інших українців зумів піднятися Артем Лесюк. У вазі до 60 кг він виявився п'ятим, поступившись в сутичці за "бронзу" іспанцеві. На жаль, далеко від призових місць фінішував наш чемпіон світу та Європи в категорії до 66 кг Георгій Зантарая.

Читайте про те, що футболіст "Динамо" Попов розповів про стосунки з дзюдоїсткою Білодід.