Українська біатлоністка стала переможницею Кубку Австрії, не допустивши жодного промаху

5 січня 2020, 08:17
Олена Підгрушна виграла коротку індивідуальну гонку в Гохфільцені

Олена Підгрушна

Провідні біатлоністи світу готуються до січневих етапів Кубку світу в німецьких Обергофі і Рупольдінгу. Тренери збірної України вирішили урізноманітнити тренувальний процес і заявили команду у відкритий Кубок Австрії, який проходить в Гохфільцені. Старт для "синьо-жовтих" вийшов досить успішний. Раніше ми повідомляли, що сестри Семеренко і Юлія Джима виступлять не на всіх етапах Кубку світу в січні.

Капітан нашої збірної Олена Підгрушна перемогла в першій же дисципліні – незвично короткій індивідуальній гонці. Дівчата бігли п'ять кіл по 1 км кожне зі штрафом 15 секунд за промах. Із 136 спортсменок тільки Підгрушній удалося вразити всі 20 мішеней на чотирьох вогневих рубежах! У трійці призерів тернополянка обійшла представниць Австрії Катарину Іннергофер і Дуню Здуч на 5,5 і 15,9 секунди відповідно.

Сестер Семеренко підвела стрільба: Валя зробила два промахи, Віта – чотири. В підсумку сумчанки замкнули десятку кращих, програвши Підгрушній трохи більше хвилини. Дарина Блашко і Юлія Джима не вийшли на старт через невелике нездужання. Тренери вирішили не ризикувати їхнім здоров'ям за кілька днів до старту етапу Кубку світу в Обергофі. Відкривається він жіночим спринтом 9 січня.

Читайте, як учора Дмитро Підручний вдруге став батьком.

Дивіться сюжет про те, як українці пробилися в топ-6 етапу Кубку світу в Естерсунді