Українки завоювали п'ять медалей на чемпіонаті Європи з боксу

2 вересня 2019, 17:08
Завдяки успішному виступу в Іспанії українки увійшли в ТОП-10 медального заліку

/ Фото: Федерація боксу України

Жіноча збірна України завоювала п'ять медалей на чемпіонаті Європи з боксу, який проходив в Мадриді, Іспанія. Срібну нагороду виграла Тетяна Шевченко, яка виступає у ваговій категорії понад 81 кг. У фіналі турніру вона поступилася росіянці Земфірі Магомедалієвій.

Ще чотири медалі виявилися бронзовими: їх володарями стали Анна Охота (до 48 кг), Тетяна Коб (51 кг), Марія Бова (64 кг), Анастасія Черноколенко (до 81 кг).

Завдяки успішному виступу в Іспанії українські боксерки увійшли в ТОП-10 медального заліку континентальної першості.

Нагадаємо, що на вихідних Василь Ломаченко переміг Люка Кемпбелла і завоював третій пояс в легкій вазі. Тепер українець володіє титулами за версіями WBA Super, WBO і WBC. Для звання абсолютного чемпіона світу Васі не вистачає тільки пояса IBF. Зараз він належить Річарду Коммі, який 14 грудня проведе бій проти Теофімо Лопеса.

Напередодні Ломаченко повернувся на батьківщину. Цієї ночі Лома прилетів в Одесу. Привітати зірку прийшли сотні фанатів. А сам переможець ховав від публіки очі за чорними окулярами.