Українки вперше програли в основний час на чемпіонаті світу з хокею

26 лютого 2020, 22:18
Україна займає друге місце з кінця в турнірній таблиці Дивізіону IIB

Жіноча збірна України програла третій матч на чемпіонаті світу з хокею 2020 року в Дивізіоні IIB, який проходить ісландському Акурейри. Наші хокеїстки поступився команді Нової Зеландії. Відзначимо, що це перша поразка українок в основний час. Раніше на турнірі наша команда програла в серії буллітів хорваткам, а Туреччини поступилася в овертаймі. До речі, в попередньому матчі українки відбивалися від суперниць чужими ключками, поки їх багаж лежав в Гельсінкі.

Нова Зеландія- Україна – 5:3 (3:1,1:1,1:1)
Шайби: Ківелл (2:36), Ківелл (6:22), Чижова (10:09), Ківелл (18:42), Ковтун (21:49), Ківелл (35:25), Чижова (41:27), Шилдс (47:32)

Україна: Козачук Наталія, (Ткаченко Вікторія)

Чижова Тетяна – Майфельд Ангеліна, Кобчук Марина – Забарна Анна, Вансович Олена – Ткаченко Тетяна, Лаломова Вікторія – Макаренко Надія, Громова Марія

Ціміренко Дарина – Добровольська Юлія – Скащук Владислава, Ценова Вікторія – Ковтун Діана – Ткачук Олена, Лесь Ганна – Аліпова Елен – Аліпова Елізабет, Козуб Інна – Слащева Тетяна

Після трьох турів Україна має в своєму активі два бали і займає передостаннє місце в турнірній таблиці. Лідирує Австралія, яка виграла всі три матчі. Відзначимо, що найгірша команда за підсумками чемпіонату світу опуститься в Дивізіоні IIIB.

Раніше ми повідомляли, що українська хокейна команда стала бронзовим призером Кубка європейських чемпіонів.