Українки перемогли на етапі Кубка світу з фехтування, обігравши у фіналі росіянок

2 лютого 2015, 09:40
Завдяки цій перемозі наші фехтувальниці піднялися на третє місце у світовій класифікації

Фото nffu.org.ua

Збірна команда України з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Ольги Жовнір стала переможницею етапу кубка світу в Афінах.

Ця перемога вивела збірну України з 5 місця у світовій класифікації, на яке ми опустилися після пропуску турніру у Венесуелі, на третю позицію.

Всього за ці змагання українки провели 4 зустрічі. В 1/16 фіналу наша команда перемогла Японію (45:33), далі взяла верх над Італією (45:34), у півфіналі обіграла лідерів світового рейтингу США (45:44) і у фіналі здобула впевнену перемогу над Росією (45:35).