Українки з третім результатом пробилися до фіналу в естафеті 4х400 на чемпіонаті світу

3 березня 2018, 16:10
Українська чоловіча команда не стартувала через відсутність одного зі спортсменів

На ЧС в Бірмінгемі пройшла кваліфікація в

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщеннях в Бірмінгемі пройшла кваліфікація в естафеті 4 по 400 метрів у жінок і чоловіків.

Українки пробилися до фіналу, показавши в кваліфікації підсумкове третє час. Наші дівчата виступали в такому складі: Тетяна Мельник, Катерина Климюк, Яна Качур та Анастасія Бризгіна. Результат нашої команди – 3 хвилини і 32.06 секунди.

Кращий час у кваліфікації показали американки (3: 30.54), на другому місці спортсменки з Ямайки (3: 32.01). Також до фіналу потрапили команди Польщі, Великобританії та Італії.

У чоловіків кращий результат показали американці (3: 04.00), друге місце у бельгійців (3: 05.22), третє – у поляків (3: 05.24). Також до фіналу потрапили команди Великобританії, Тринідаду і Тобаго, Чехії. Українська чоловіча команда не стартувала через відсутність одного зі спортсменів
Євген Гуцол не зміг вирушити на ЧС в Бірмінгем через проблеми з візою.

Раніше сьогодні екстравагантна блондинка Юлімар Рохас виграла чемпіонат світу в потрійному стрибку . Спортсменка з Венесуели показала результат 14,63 метра .

Нагадаємо, що спортсмен з Нової Зеландії штовхнув ядро за 22 метра і взяв " золото " чемпіонату світу – Томас Уолш виявився на голову сильніше за всіх конкурентів .