Українки з розгромом залишають другий Дивізіон чемпіонату світу

29 лютого 2020, 22:36
Наша команда програла всі матчі на турнірі і завершила чемпіонат світу на останньому місці

Жіночий хокей

Жіноча збірна України розгромно програла Ісландії в заключному матчі чемпіонату світу в Дивізіоні IIВ і завершила турнір на останньому місці в турнірній таблиці. Наступного року наша команда виступатиме у Дивізіоні IIIВ. Матч проти ісландок став першим, де українки не змогли забити хоча б одну шайбу.

Україна – Ісландія – 0: 7 (0:0, 0:5, 0:2)

Нашу команду влаштовувала поразка, але не в основний час, оскільки інший аутсайдер групи Хорватія пограла Туреччині (5:2). Українки успішно справлялися зі своїм завданням в першому періоді, але в наступній 20-хвилинці Україна пропустила п'ять шайб і довелося попрощатися з надіями на позитивний результат.

Раніше ми писали, що в Українській хокейній лізі "Донбас" гарантував півфінал собі плей-офф, а "Кременчук" знищив "Динамо". Визначилася ще одна пара 1/4 фіналу плей-офф Української хокейної ліги.