Українки провалили спринт на чемпіонаті світу з біатлону

8 березня 2019, 19:11
Перемогу здобула словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна, "срібло" у норвежки Тандревольд, "бронза" – у німкені Лаури Дальмаєр

Подіум чемпіонату світу з біатлону в спринті / Фото: AFP

На чемпіонаті світу з біатлону в шведському Естерсунді завершилася жіноча спринтерська гонка. Перемогу здобула словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна. У п'ятницю Кузьміна з одним промахом фінішувала з результатом 22 хвилини 17,5 секунди. Другою стала норвежка Інгрід Тандревольд (без промахів; +9,7 секунди). Замкнула трійку німкеня Лаура Дальмаєр (без промахів; +12,6 секунди).

Найкращою з українок стала Анастасія Меркушина (1 промах; +1:17,3), яка посіла 28-ме місце. Слідом за нею в протоколі розташувалася Валя Семеренко, яка допустила два промахи на першому вогневому рубежі.

У суботу в Естерсунді відбудеться чоловіча спринтерська гонка.

76. Віта Семеренко (2+2) +3:05,6

Нагадаємо, що вчора змішаною естафетою в шведському Естерсунді стартував чемпіонат світу з біатлону. Українська четвірка у складі Анастасії Меркушиної, Віти Семеренко, Артема Прими та Дмитра Підручного посіла сьоме місце. Хоча у ході гонки наша команда була близька до провалу, займаючи перед заключною зміною 14-й рядок.