Українки відбивалися від суперниць чужими ключками, поки їхній багаж лежав у Гельсінкі

25 лютого 2020, 21:54
Поки на чемпіонаті світу в наших дівчат поразки в овертаймі та за булітами

Жіноча збірна України з хокею

Перші два матчі чемпіонату світу-2020 з хокею в Дивізіоні IIB, який проходить ісландському Акурейрі, жіноча збірна України зіграла чужими ключками, а також не мала частини свого екіпірування. За повідомленнями жіночого комітету Федерації хокею України, 25 лютого нашій національній команді нарешті повернули ключки, які вона не могла отримати через страйк у Фінляндії.

"Сьогодні третій день чемпіонату, і в усіх команд вихідний, але тренування тривають. Нарешті страйки в аеропорту Гельсінкі закінчилися, і команда України вдягне своє екіпірування і візьме в руки свої ключки! Нашу форму сьогодні доставлено ​​в Ісландію", – повідомляють з комітету.

Нагадаємо, в першому матчі першості в напруженій боротьбі Україна програла в овертаймі збірної Туреччини – 2:3. В нашій команді у воротах суперниць розписалися Тетяна Чижова і Юлія Добровольська. А в другій зустрічі – з Хорватією – "синьо-жовтим" не пощастило вже в серії післяматчевих булітів. Єдиний хокейний пенальті в України на рахунку Діани Ковтун.

Раніше ми повідомляли, що українська хокейна команда стала бронзовим призером Кубку європейських чемпіонів.