Українки не змогли поборотися за медалі в мас-старті на кубку світу з біатлону

23 грудня 2018, 16:36
Анастасія Кузьміна зі Словаччини перемогла в мас-старті на етапі КС у Нове-Мєсто

Кубок світу з біатлону. Етап в Но

Біатлоністка Анастасія Кузьміна зі Словаччини виграла мас-старт на етапі Кубка світу, який завершився в Нове-Мєсто (Чехія). Кузьміна в неділю подолала дистанцію в 12,5 км за 35 хвилин 34,4 секунди, допустивши два промахи на чотирьох вогневих рубежах.

Друге місце зайняла ще одна словачка Пауліна Фіалкова з відставанням в 12,1 секунди (2 промахи), третьою стала француженка Анаіс Шевальє (+13,3; 3 промахи).

Кращий український результат – 18-е місце Олени Підгрушної, яка з двома промахами відстала від переможниці на хвилину і 49 секунд. 20-е місце зайняла Юлія Джима з трьома промахами. Анастасія Меркушина стала 23-ю, Валя Семеренко 24-ю, Віта Семеренко – 29-ю

Раніше українські чоловіки також не потрапили в топ – 10 мас – старту на Кубку світу з біатлону. Переможцем гонки став норвежець Йоханнес Тінгнес Бьо.