Українки не потрапили в топ-10 мас-старту на останньому перед Олімпіадою Кубку світу

21 січня 2018, 14:47
Перемогу в гонці з масовим стартом в Антхольці здобула Дар'я Домрачова з Білорусі

Дар'я Домрачова перемогла в мас-старті. Фото AFP

На шостому етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці відбулася жіноча гонка з масовим стартом.

Перемогу здобула біатлоністка з Білорусі Дар'я Домрачова, яка подолала дистанцію 12,5 км з одним промахом на чотирьох вогневих рубежах за 40 хвилин 23,9 секунди. Друге місце зайняла Анастасія Кузьміна зі Словаччини (три промахи; відставання – 11,9 секунди). Трійку призерів замкнула фінка Кайса Макаряйнен (чотири промахи; +16,2).

Кращий український результат – 11-те місце Валі Семеренко, яка з одним промахом відстала від переможниці на хвилину і 6 секунд. Віта Семеренко посіла 22-ге місце, Юлія Джима – 28-ме.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про склад збірної України з біатлону на Олімпіаду. У Пхенчхан поїдуть п'ятеро чоловіків і шість жінок.