Українки не добігли до фіналу в естафеті 4х400 метрів на ЧС в Лондоні

12 серпня 2017, 14:43
Українська команда зайняла лише шосте місце у своєму забігу і не потрапила у фінал

На ЧС в Лондоні пройшла кваліфікація в

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні пройшла кваліфікація в естафеті 4 по 400 метрів у жінок .

Українська команда посіла шосте місце у своєму забігу і не потрапила у фінал . У складі нашої збірної бігли Катерина Климюк , Ольга Бибик , Тетяна Мельник та Анастасія Бризгіна . Українки в підсумковому протоколі з часом 3 хвилини 31.84 секунди зайняли 12 – е місце . Кращий результат у кваліфікації показали американки – 3 хвилини 21.66 секунди .

Раніше українкине змогли пробитися у фінал естафети 4 по 100 метрів.

Нагадаємо , що українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали . Головна наша надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренкопробився у фінал.

Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив , що не змінить своє рішення завершити кар'єру.