Українці дісталася "дерев'яна медаль" чемпіонату світу з легкої атлетики

29 вересня 2019, 09:57
Наші спортсменки не змогли завоювати медалі в ходьбі на 50 км, хоча були близькі до нагород

/ Фото: Reuters

У катарі проходить чемпіонат світу з легкої атлетики. Пізно вночі відбулися змагання зі спортивної ходьби на 50 км у жінок. Перемогу відсвяткувала китаянка Руї Льянг (4:23:26), друге місце дісталося її співвітчизниці Маокуо Лі (4:26:40), а третє – у італійки Елеонори Анни Георгі (4:29:13).

Українка Олена Собчук зупинилася за крок від п'єдесталу, відставши від італійки на чотири хвилини (4:33:38). Ще одна наша співвітчизниця Христина Юдкіна прийшла до фінішу шостою (4:36:00), а Валентина Мирончук не фінішувала. Як ми писали раніше, змагання в Досі проходять при аномальних температурах. Навіть вночі тут більше 30 градусів, раніше під час марафону дівчата падали без свідомості.

Також відбулася гонка і у чоловіків, де не обійшлося без втрат. Чемпіон світу і рекордсмен Йохан Дініз зійшов з дистанції після 16 км через спеку і не зміг захистити титул. У підсумку "золото" дісталося японцеві Юсуке Судзукі, а українець Мар'ян Закальницький став дев'ятим.