Українка завоювала "срібло" чемпіонату Європи з настільного тенісу

23 вересня 2018, 20:12
Маргарита Песоцька в фіналі була попереду 2: 0, але програла 2: 4 Лі Цянь з Польщі

Маргарита Песоцька. фото Getty

Українка Маргарита Песоцька завоювала срібну медаль чемпіонату Європи з настільного тенісу, який проходив в іспанському Аліканте. У неділю у фіналі жіночого одиночного розряду Песоцька поступилася Лі Цянь з Польщі. Українка змогла виграти перші дві партії, але потім програла чотири поспіль, остаточний рахунок – 2: 4 на користь польської спортсменки.

Цікаво, що під час другої партії суддя матчу ввів "правило 13 ударів". Воно вводиться в тому випадку, якщо партія не завершується за 10 хвилин, а таке трапляється вкрай рідко. Після введення правила спортсменка, яка подає, повинна виграти очко за 13 ударів, в іншому випадку очко присуджується суперниці.

Дев'ять років тому, в 2009 році, Маргарита Песоцька вже була другою на чемпіонаті Європи.

Маргарита Песоцька (Україна) – Лі Цянь (Польща) – 2: 4
11: 8, 12:10, 6:11, 6:11, 2:11, 2:11

Нагадаємо, що раніше в травні Україна зупинилася за крок від історичних медалей чемпіонату світу з настільного тенісу. Жіноча збірна України, яка вперше в своїй історії вийшла до вісімки найсильніших команд світу, не змогла пробитися в півфінал турніру.