Українка Яна Беломоіна взяла "срібло" чемпіонату Європи з маунтінбайку

28 липня 2019, 16:52
Краще Яни на трасі в чеському Брно виступила тільки представниця Швейцарії Йоланде Нефф

/ Фото: Instagram

Українка Яна Беломоіна завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи з маунтінбайку в чеському Брно. 26-річна спортсменка поступилася тільки Йоланде Нефф зі Швейцарії. На третьому місці фінішувала німкеня Елізабет Брандау. Для Беломоіної це – друга медаль чемпіонатів Європи за три роки. Нагадаємо, в 2017-му українка завоювала "золото".

Яна Беломоіна. Фото – Instagram

Нагадаємо, що під час "золотого" виступу Беломоіної на Євро-2017 стався казус з українським прапором, який Яні вручили в руки за кілька десятків метрів до фінішної стрічки. На радощах спортсменки не встежили за полотнищем, і воно накрутилося на заднє колесо велосипеда. Однак дівчина не розгубилася і з гордістю вийшла з ситуації – вона взяла свого залізного коня в руки і з ним на плечах перетнула фінішну лінію, не пошкодивши державний символ. Пізніше Яна позувала з цим прапором на плечах.

Разом з тим, в інтерв'ю "Сьогодні" Яна Беломоіна розповідала про перегони-бойовики, 800 км за 8 днів у Південній Африці і один велосипед на десятьох. "Наш вид спорту дуже небезпечний, – говорила Яна. – Через падіння часто ламають ключиці, руки, ноги. Про постійні синці і мови не йде. У мене найсерйознішою травмою був перелом зап'ястя. Але я швидко повернулася в сідло. Затримуватися в гіпсі було не можна".