Українка виграла "золото" на турнірі "Російська зима" у Москві

2 лютого 2015, 10:29
Олеся Повх перемогла у фінальному забігу росіянку, Ганна Плотіцина в бігу з бар'єрами стала другою

Фото uaf.org.ua

У Москві 1 лютого відбулися традиційні міжнародні змагання в приміщенні "Російська зима". У них взяли участь шість українських легкоатлетів, двом з яких вдалося увійти в своїх видах в трійку кращих.

Дворазова чемпіонка Європи та бронзовий призер Олімпіади-2012 Олеся Повх перемогла на 60-метрівці з результатом 7,27 сек. Срібний призер – росіянка Крістіна Сівкова – відстала на одну десяту.

У бігу 60 метрів з бар'єрами у жінок харків'янка Анна Плотіцина вийшла у фінал з кращим результатом – 8,10 сек. Але у вирішальному забігу поступилася білорусці Аліні Талай.

Відзначимо, що Андрій Проценко на турнірі зумів зайняти лише шосту позицію в стрибках у висоту.

Також на "Російській зимі" було показано три кращі результати сезону в світі. Продовжує дивувати 38-річний Кім Коллінз (Сент-Кітс і Невіс). Чемпіон світу-2003 підняв орієнтир для суперників в бігу на 60 метрів до 6,48 секунди. У стрибках у висоту серед жінок Каміла Ліцвінко з Польщі стрибнула на 2.01, а кенієць Вінсент Кібет подолав 1500 метрів за 3.37,79.