Українка виграла срібну медаль у велоспорті на чемпіонаті Європи

7 серпня 2018, 10:58
Для Старікової це друге "срібло" на чемпіонаті Європи, що проходить

Олена Старікова. Фото: AFP

У Глазго (Шотландія) триває чемпіонат Європи з літніх видів спорту. У змаганнях з велоспорту на треку українська велогонщиця Олена Старікова завоювала срібну медаль в гіті на 500 м (індивідуальній гонці на час).

Для Старікової це друге "срібло" на чемпіонаті Європи, що проходить. Раніше вона в парі з Любов'ю Басовою виграла "срібло" в командному спринті.

Таким чином, в медальній скарбничці збірної України 13 медалей – 4 золоті (1 – плавання, 1 – синхронне плавання, 1 – велоспорт, 1 – стрибки в воду), 8 срібних (2 – велоспорт, 1 – академічне веслування, 4 – синхронне плавання, 1 – плавання) і 1 бронзова (академічне веслування). Після чотирьох медальних днів збірна України зберігає 7-ме місце.

Раніше чемпіоном Європи став українець Михайло Романчук, який першим фінішував на дистанції 400 метрів вільним стилем. Треба сказати, що у Михайла буде ще можливість виграти континентальні нагороди. Він виступить в Глазго на дистанціях 800 м вільним стилем.

Пізніше Михайло Романчук завоював ще одну медаль на чемпіонаті Європи з плавання. Українець менше секунди програв переможцю запливу Флоріанові Веллброку.

Днями українські синхроністки стали чемпіонками Європи в комбінації. Наша команда посіла місце на п'єдесталі між італійками і іспанками.

А перед цим українка Димченко завоювала "бронзу" на чемпіонаті Європи з веслування. Українка упустила друге місце після перегляду "фотофінішу".