Українка виграла "срібло" чемпіонату світу з боротьби

19 вересня 2019, 17:32
Це перша світова нагорода Ірини Коляденко на дорослому рівні

Ірина Коляденко / Фото: НОК України

Українка Ірина Коляденко завоювала срібну медаль чемпіонату світу зі спортивної боротьби, який відбувається в Нур-Султані (Казахстан). У фіналі змагань у ваговій категорії до 65 кг вона поступилася росіянці Інні Тражуковій.

Для 21-річної Коляденко – це величезний успіх. Раніше вона виступала на подібних змаганнях серед дорослих. Але вигравала "бронзу" світової першості серед молоді.

Нагадаємо, раніше український депутат Беленюк виграв чемпіонат світу з греко-римської боротьби. В фінальному поєдинку світової першості в Нур-Султані Жан здолав угорця Віктора Льоренца і став уже дворазовим чемпіоном світу – дебютне "золото" ЧС Беленюк добув 2015-го в Лас-Вегасі.

Також ми розповідали, що Беленюк незабаром закінчить зі спортом. "Для мене, найімовірніше, це остання світова першість, і шалено радий закінчити її на вищому щаблі п'єдесталу пошани", – написав у себе в Instagram Жан.