Українка Вороніна завоювала "бронзу" чемпіонату Європи з фехтування

7 червня 2015, 22:27
Ольга Харлан у чвертьфінальному бою програла італійці Розеллі Грегоріо

Олена Вороніна - перша праворуч. Фото AFP

На чемпіонаті Європи з фехтування в Монтрі (Швейцарія) в скарбничці збірної України з'явилася перша медаль. Щоправда, принесла її не та, на яку всі сподівалися. Лідер збірної і перший номер світового рейтингу Ольга Харлан у чвертьфінальному бою програла італійці Розеллі Грегоріо.

Але за себе і за ту дівчину відпрацювала Олена Вороніна. До цього дня Вороніна вже була володаркою двох медалей чемпіонатів світу, в тому числі золота і двох нагород чемпіонатів Європи – але тільки в командній першості. 7 червня Олена вперше в кар'єрі піднялася на п'єдестал в особистому турнірі.

Вороніна, обігравши в напружено поєдинку румунку Б'янку Паску 15:14, пройшла у півфінал, гарантувавши собі як мінімум бронзу. Цим довелося обмежитися мінімумом – в 1/2 фіналу українка поступилася призеру Олімпійських ігор і п'ятикратній чемпіонці світу Софії Великій із Росії з рахунком 9:15.

10 червня в Монтрі пройдуть командні змагання шаблісток.