Другу медаль чемпіонату Європи Україні принесла Ольга Саладуха

3 березня 2019, 13:58
Наша спортсменка програла переможниці 26 сантиметрів

/ Фото: AFP

Легкоатлетка з України Ольга Саладуха завоювала бронзову нагороду в потрійному стрибку на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні, який проходить в Глазго. Наша спортсменка продемонструвала результат 14,47 м, що є найкращим для Ольги в сезоні. Золота медаль дісталася Ані Пелетейро з Іспанії (14,73), а срібло у Параскеви Папахрісту з Греції (14,50 м).

Ще одна українка Ганна Красуцька стала восьмою (13,95 м).

Вчора ми писали, що український стрибун у висоту розділив друге місце на чемпіонаті Європи з греком. Андрій Проценко приніс Україні першу медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики в приміщенні.

Нагадаємо, що в суботу українка Олена Старикова виграла "срібло" чемпіонату світу з велоспорту. Для України це перша нагорода на світовій першості з 2008 року. Старикова поступилася переможниці Дарії Шмельовій з Росії всього 0,295 секунди, а бронзову нагороду виграла австралійка Карла Маккаллок з відставанням +0,407 секунди.

А кілька днів тому українці завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенніНагороди завоювали чоловіча і жіноча команди.