Українка Наталія Прищепа отримала нагороду "За чесну гру"

28 жовтня 2018, 12:46
Легкоатлетку відзначили за вчинок під час кваліфікації чемпіонату Європи

Наталія Прищепа. Фото AFP

Дворазова чемпіонка Європи в бігу на 800 метрів українка Наталія Прищепа отримала нагороду під час щорічної церемонії нагородження кращих легкоатлетів Європи – Golden Track-2018. Наталі Прищепі вручили нагороду "За чесну гру" (Fair Play Award).

Українка отримала Fair Play Award за свій вчинок по відношенню до бельгійської суперниці Рені Айкенс. Під час забігу вже на фінішній прямій Рені впала. Наталія, завершивши дистанцію, повернулася до бельгійки, допомогла їй піднятися і таки перейти фінішну лінію. Це сталося в кваліфікації чемпіонату Європи з легкої атлетики
.

Нагадаємо , що українська бігунка Наталія Прищепа стала першою в історії спортсменкою , якій вдалося захистити титул чемпіонки Європи на дистанції 800 метрів. Українка фінішувала першою на чемпіонаті Європи в Берліні з результатом 2 : 00.38 хв . У 2016 році в Амстердамі Наталія також стала першою , подолавши дистанцію за 1 : 59.70 хв .

Раніше ми писали, що Наталія Прищепа завоювала бронзову медаль на командному чемпіонаті Європи.