Українка Марина Бех завоювала срібну медаль чемпіонату Європи

12 серпня 2018, 09:45
Наша легкоатлетка продемонструвала свій найкращий результат сезону

Марина Бех з призерами в стрибках

Українська легкоатлетка Марина Бех, показавши свій кращий результат сезону 6.73, завоювала срібну медаль чемпіонату Європи зі стрибків у довжину. Розв'язка вийшла драматичною – українка лише в останній спробі змогла продемонструвати найкращий результат, що дозволило піднятися їй з четвертого місця на друге.

Чемпіонкою Європи стала німкеня Маланка Міхамбо (6,75), бронзовою призеркою – британка Шара Проктор (6,70 м)

Для збірної України з легкої атлетики це вже сьома нагорода європейської першості (2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові).

Раніше ми повідомляли, що
українська легкоатлетка на чемпіонаті Європи війшла в історію. Наталія Прищепа стала першою в історії спортсменкою , якій вдалося захистити титул чемпіонки Європи на дистанції 800 метрів .

Раніше стало відомо , щона чемпіонаті Європи з легкої атлетики стався витік газу. Через аварію довелося відкласти старт жіночих змагань у ходьбі на 20 км .

Днем раніше Сергій Нікіфоров став бронзовим призером чемпіонату Європи. Українець в стрибках в довжину показав результат 8,13 метра і поступився німцеві Фабіану Хейтле , який з таким же результатом став срібним призером ( але зробив це з другої спроби ) . " Золото " завоював грек Мільтіадіс Тентоглу ( 8,25 м ) .