Українка Катерина Козлова обіграла торішню переможницю Ролан Гаррос

27 травня 2018, 21:12
Наша тенісистка у двох сетах завдала поразки Олені Остапенко

/ Фото: Фото AFP

У першому раунді турніру "Великого шолома" Ролан Гаррос грянула сенсація. Українка Катерина Козлова (№66 в світовому рейтингу) обіграла посіяну на турнірі під п'ятим номером Олену Остапенко з Латвії – торішню переможницю турніру.

За півтори години Козлова виграла в Остапенко в двох сетах – 7: 5, 6: 3. Тепер у другому колі українка зіграє з переможницею матчу Катерина Синякова (Чехія) – Вікторія Азаренка (Білорусь).

Цікаво, що Остапенко стала другою в історії Ролан Гаррос тенісисткою, яка, захищаючи торішній титул, поступилася в першому раунді турніру. Росіянка Анастасія Мискіна завершила боротьбу в першому колі Відкритого чемпіонату Франції-2005 після завоювання трофею в 2004 році.

Раніше з перемоги на Ролан Гаррос стартувала перша ракетка України Еліна Світоліна. У двох сетах вона обіграла австралійку Айлу Томлянович.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Сергій Стаховський отримав право зіграти в основній сітці Ролан Гаррос як "лакілузер". Українець програв у фіналі кваліфікації, але отримав запрошення на турнір через відмову ряду гравців, в тому числі Олександра Долгополова.