Українка Ірина Деха стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики

15 квітня 2016, 21:40
19-річна спортсменка виграла вправи у поштовху, ривку, а також у сумі двоборства

Ірина Деха. Фото uwf.in.ua

На Чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Норвегії в жіночій ваговій категорії до 75 кг Ірина Деха завоювала три золоті медалі.

19-річна важкоатлетка з Харківської області успішно виконала всі шість підходів у 2-х вправах. У ривку наша спортсменка здолала 115 кг, у поштовху українка показала результат у 135 кг. За підсумками двох вправ ривка і поштовху в сумі у Ірини Дехи – 250 кг.

У результаті спортивна скарбничка України поповнилася трьома золотими медалями – двома "малими" і головною нагородою в сумі двоборства. Друге місце дісталося представниці Франції Гаель Найо-Кечанке з результатом 242 кг (110 кг + 132 кг). Третє місце посіла молдаванка Наталія Прищепа – 240 кг (110 кг + 130 кг).

Також у ваговій категорії до 75 кг виступила українська спортсменка Анастасія Шишанов, яка увійшла в 5-ку найсильніших на 5 місці з результатом 223 кг (102 кг + 121 кг).