Красуня з України бере "золото" на першому об'єднаному чемпіонаті світу з ММА

17 листопада 2018, 21:24
Дарина Самчик виграла чемпіонат світу в Бахрейні в категорії до 52 кг

Дарина Самчик. Фото Facebook

У Бахрейні завершується чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА . Українська спортсменка Дарина Самчик вперше в історії своєї країни завоювала " золото " першості планети . Самчик стала кращою у ваговій категорії до 52 кг . У фіналі змагань Дарина перемогла шведку Ніну Бек . Бій завершився в третьому раунді нокаутом . Відразу після оголошення результату Дарина Самчик загорнулася в український прапор .

Крім " золота " Самчик , українські бійці завоювали ще кілька медалей на ЧС в Бахрейні . Оксана Пашкова стала другою у ваговій категорії до 48 кілограм , а Роман Сиркін завоював " срібло " в категорії до 62 кг . Катерина Добрознай ( до 66 кг ) , Владислав Дубков ( до 61,2 кг ) і Баграт Адамія ( до 120 кг ) везуть з Бахрейну бронзові медалі .

Чемпіонат світу проходить з 11 по 18 листопада в Бахрейні . Це перший в історії об'єднаний чемпіонат світу Міжнародної федерації змішаних бойових мистецтв ( IMMAF ) і Всесвітньої Асоціації ММА ( WMMAA ) .

Ранее мы писали, что Мейвезер назвав головну умову для супербою проти чемпіона UFC Нурмагомедова.Поєдинок може відбутися тільки за правилами боксу .

Нагадаємо, що 31 грудня Флойд Мейвезер проведе бій проти японського бійця ММА Тенсіна Насукави.Уже відомо , що бити ногами в цьому виставковому поєдинку буде заборонено .