Українка Анастасія Лисенко взяла "срібло" чемпіонату Європи з важкої атлетики

9 квітня 2017, 00:06
Українська важкоатлетка стала другою в найпрестижнішій категорії – понад 90 кг

Анастасія Лисенко

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики у хорватському Спліті Анастасія Лисенко виграла "срібло" за сумою двоборства в найбільшій категорії – понад 90 кілограм. Українка стала єдиною з усіх учасниць, кому вдалося вдало провести всі свої спроби. У ривку Лисенко взяла мале "срібло" з результатом 125 кг. Також мале "срібло" вона взяла в поштовху (152 кг). Загальний результат спортсменки 277 кг.

Для порівняння, на Олімпійських іграх, де Лисенко була десятою, вона підняла в сумі 263 кг. Чемпіонкою Європи-2017 стала багаторазова чемпіона світу Тетяна Каширіна з Росії – 317 кг (137 + 180). Ще одна українка Ганна Макарова посіла підсумкове шосте місце – 222 кг (96 + 126).

Медалі чемпіонату Європи в Спліті в жіночої збірної України також виграли Вероніка Івасюк, Марія Хлян, Ірина Деха і Валентина Кисіль.