Українець Зінченко взяв участь у розгромі "Вотфорда" в чемпіонаті Англії

21 липня 2020, 22:04
"Манчестер Сіті" забив чотири "сухих" м'ячі аутсайдеру, Олександр вийшов на заміну

/ Фото: Reuters

У вівторок в англійській Прем'єр-лізі проходять ще два матчі 37-го, передостаннього туру сезону 2019/2020. У першому з них "Манчестер Сіті", який твердо зайняв друге місце, зустрічався на виїзді з одним із аутсайдерів – "Вотфордом". До речі, днями з'явилося фото нової форми "Манчестер Сіті".

Господарі протрималися лише півгодини, а потім пропустили чотири м'ячі. У першому таймі дубль оформив Рахім Стерлінг: на 31-й хвилині він забив м'яч із гри, а на 40-й взявся бити пенальті. Переграти досвідченого Бена Фостера у вінгера збірної Англії не вийшло, але він був першим на добиванні.

А на 63-й і 66-й хвилинах Філ Фоден і захисник Емерік Ляпорт ударами з близької дистанції встановили на табло остаточні цифри – 0:4. Українець Олександр Зінченко з'явився на полі на 64-й хвилині замість Кайла Вокера.

На останніх секундах Габріел Жезус ще раз відправив м'яч у сітку "Вотфорда", але гол скасували через офсайд. Господарі залишилися на 17-му місці і як і раніше на три очки випереджають "Астон Віллу", яка знаходиться вже в зоні вильоту.

Раніше Зінченко привіз гол у свої ворота в матчі "Манчестер Сіті" – "Борнмут".