Українець завоював бронзову медаль на ЧС з боротьби

9 вересня 2014, 18:50
Валерій Андрійцев приніс у скарбничку нашої збірної першу медаль змагань

Валерій Андрійцев приніс Україні першу медаль ЧС з боротьби. Фото AFP

На чемпіонаті світу з боротьби, що проходить в столиці Узбекистану Ташкенті, Україна завоювала першу медаль.

Срібний призер лондонської Олімпіади Валерій Андрійцев у категорії до 97 кг у вільній боротьбі завоював бронзу.

У стартовому поєдинку Андрійцев переміг туркмена Нурагди Каратаєва. У поєдинку 1/8 фіналу взяв реванш за поразку на Олімпіаді у Джейкоба Уорнера з США, а в чвертьфіналі здолав албанця Егзона Шала і лише в півфіналі не зміг впоратися з азербайджанцем Хетагу Гашимова.

У підсумку в сутичці за "бронзу" Андрійцеву довелося боротися з грузином Елізбар Одікадзе, який зумів протриматися проти нашого борця дещо більше хвилини.

Відзначимо, що ще двоє українських вільників програли свої поєдинки за бронзу: Олександр Хоцяновський в категорії до 125 кг поступився в сутичці за третє місце росіянину Хаджімурат Гацалова, а Рустам Дудаєв в категорії до 74 кг програв Олімпійському чемпіону та дворазовому чемпіону світу Джордану Барроуз із США.

Таким чином, в чоловічих змаганнях з вільної боротьби Україна завоювала одну бронзову медаль – у середу за медалі чемпіонату світу почнуть боротися представники жіночої збірної України з вільної боротьби.