Українець посів 50-е місце в марафоні на чемпіонаті світу з легкої атлетики

6 жовтня 2019, 08:35
Ефіоп Десіса виграв марафон на чемпіонаті світу в Катарі, а Ігор Порозов фінішував з 50-м часом

/ Фото: Reuters

На чемпіонаті світу-2019 з легкої атлетики в Катарі в ніч на 6 жовтня був розіграний комплект медалей в чоловічому марафоні. Організатори перенесли змагання, які проходять не на кондиціонованому стадіоні, на нічний час. Перемогу з результатом 2:10:40 здобув ефіоп Леліса Десіса. Другим став його співвітчизник Мосіне Герему, який відстав на чотири секунди. Третій результат показав представник Кенії Амос Кіпруто.

Українець Ігор Порозов показав 50-ий час. Він відстав від переможця більш ніж на 15 хвилин.