Українець Яремчук знову забиває в Бельгії, а його "Гент" грає з "Антверпеном" внічию

24 листопада 2019, 18:58
Команді трьох українців не вдалося взяти домашній реванш за гостьову поразку триденної давнини

Двічі за чотири дні накреслив зустрітися "Генту" і "Антверпену" календар чемпіонату Бельгії. У четвер в Антверпені успіх святкували господарі 3: 2, сьогодні ж в Генті сторони розійшлися нічиєю – 1:1. Нападаючий збірної України Роман Яремчук, який три дні тому забив свій 15-й м'яч у сезоні , Відзначився голом і сьогодні.

"Гент" відкрив рахунок на 13-й хвилині, коли український форвард відгукнувся на простріл з лівого флангу і практично з 11-метрової позначки більярдним ударом відправив м'яч у лівий від воротаря кут – 1:0.

Такий рахунок тримався до четвертої (!) Доданій до другого тайму хвилини, коли гостям вдалося зрівняти рахунок. Голкіпер "Гента" помилився на виході, і гравцеві "Антверпена" залишалося тільки не промахнутися по порожніх воротах. Дивіться огляд всього матчу.

Романа Яремчука тренер замінив на другій доданій хвилині, намагаючись потягнути час. Але гості все одно забили. Український захисник Ігор Пластун відіграв весь матч, а півзахисника Романа Безуса не було в заявці на гру.

Читайте, як Яремчук критично пройшовся по грі збірної України в Сербії

Після сьогоднішньої нічиєї "Гент" опустився з другого на третє місце, а "Антверпен" піднявся на четверте.