Українець Воронін виграв "Кубок легенд" у Москві, забивши в скандальному фіналі росіянам

23 лютого 2020, 17:53
Команда Вороніна була визнана переможцем після довгих суперечок: причиною конфлікту стала сирена

Колишній нападник збірної України Андрій Воронін став переможцем мініфутбольного турніру Кубок легенд в Москві для зірок минулого у віці після 35 років. У фінальному матчі на Малій спортивній арені "Лужники" Збірна зірок, за яку виступав Воронін, обіграла збірну Росії з рахунком 6:5.

Фінальний поєдинок турніру завершився великим скандалом. Матч закінчився сиреною, яку в підсумку вимкнули, з рахунком 6:5 на користь Збірної зірок. Збірна Росії, проте, продовжила грати і забила гол, після чого суддя вказав на центр поля. Збірна зірок почала оскаржувати це рішення арбітра, і після тривалих суперечок їй присудили перемогу.

Рахунок у матчі відкрив Хав'єр Савіола. Потім перевагу Збірної зірок збільшив Вільям Галлас. Скоротив розрив у рахунку Дмитро Аленічев. Втім, незабаром Крістіан Дзаккардо знову довів відрив гостей до двох м'ячів. Після цього другий гол росіян забив Костянтин Головський. Четвертий гол у зірок забив Івіца Олич, на що Денис Колодін відповів дублем. Отже, на перерву команди пішли за рахунку 4:4.

У другому таймі українець Андрій Воронін вивів Збірну зірок вперед, але Колодін знову зрівняв рахунок, оформивши хет-трик. Автором переможного м'яча для Збірної зірок став хорват Олич.