Українець в НБА допоміг "Сакраменто" драматично перемогти "Вашингтон" і наблизитися до плей-офф

4 березня 2020, 09:56
Команда Олексія Леня піднялася на дев'яте місце Західної конференції

Олексій Лень в грі проти "Кліпперс" / Фото: Reuters

Схоже, перехід українського центрового Олексія Леня з "Атланти Хокс" в "Сакраменто Кінгз" пішов йому на користь. По крайней мере, в плані ймовірного попадання в плей-офф – так точно. Сьогодні вранці за київським часом "Королі" в неймовірному матчі на "гойдалках" здобули домашню перемогу над "Вашингтон Візардс". Читайте про зустріч команд Михайлюка і Леня в НБА.

Господарі майданчика в Сакраменто виграли першу чверть з різницею в 16 очок, другу в 11 – і здавалося, що гра зроблена. Однак "Кінгз" примудрилися програти "Вашингтону" третю частину матчу з рахунком 19:46! І в останній чверті суперники все почали заново, і тут уже команда Леня своє не віддала – 133: 126.

Українець провів в грі всього 14 з половиною хвилин, але встиг зібрати 12 очок і 6 підбирань, зробивши ще й один блок-шот. Алекс реалізував шість кидків з гри з восьми і отримав три фоли. Дивіться відео ефектних дії Леня в матчі з гостями зі столиці США.

Читайте, як форвард збірної України і американець влаштували розбирання в матчі чемпіонату України.

Ця перемога підняла "Сакраменто" на дев'яту сходинку Західної конференції, у команди 27 перемог і 34 поразок. У "Мемфіса", який посідає восьме місце, співвідношення поки краще – 30/31.

Дивіться, як тренується інший українець в НБА – Святослав Михайлюк з "Детройт Пістонс"