Українець – найсильніша людина планети! Новіков пішов по стопах Вірастюка

16 листопада 2020, 11:07
Наш силач виграв турнір World Strongest Man у Флориді

Олексій Новіков/Фото The World’s Strongest Man

24-річний українець Олексій Новіков став найсильнішою людиною планети. Цього ранку наш силач виграв World Strongest Man в США – повідомила прес-служба турніру. Українець став наймолодшим атлетом в світі, який завойовував цей титул. Відзначимо, що змагання пройшли у Флориді після шестимісячного перенесення через пандемію коронавірусу. Раніше Кличко помірявся біцепсами з силачем, який протяг за собою 12 джипів.

На турнірі у США Новіков зміг перевершити британця Тома Столтмана і канадця Джефа Керона, які також піднялися на п'єдестал – на друге і третє місце відповідно. Новіков став першим українцем після Василя Вірастюка, якому вдалося завоювати титул найсильнішої людини в світі. Вірастюк переміг у 2004 році.

Також у Флориді Олексій Новіков встановивши світовий рекорд в тязі – подужав 537,5 кг.