Українець із зарплатою в 4 мільйони доларів програв свій перший матч після коронавірусу

5 серпня 2020, 07:26
Баскетболіст Алекс Лень відіграв три хвилини за "Сакраменто Кінгс" проти "Далласа", набравши за цей час три очки

Олексій Лень/Фото Sacramento Kings/Jake Soriano

Баскетболіст Алекс Лень, який має одну з найвищих зарплат серед українських спортсменів (4 255 000 доларів на рік), зіграв свій перший матч після того, як перехворів на COVID-19. Нагадаємо, коронавірусом Лень заразився в кінці червня, після чого пішов на ізоляцію і лише з часом зумів приєднатися до тренувального табору своєї команди "Сакраменто Кінгс".

У матчі відновленого в Орландо чемпіонату НБА проти "Даллас Маверікс" український центровий "Сакраменто" Алекс Лень, будучи спочатку запасним, провів усього 3 хвилини і 23 секунди на майданчику. За цей час він набрав три очки, влучивши в кошик від щита після свого єдиного кидка з гри і реалізувавши один із двох штрафних. Також українець записав до свого пасиву одну втрату і два фоли.

Матч "Сакраменто" – "Даллас" завершився поразкою команди Алекса Леня в овертаймі – 110:114 (37:27, 23:29 22:19, 13:20, 15:19).

Відеоогляд дій Алекса Леня

Раніше, говорячи про повернення Алекса Леня в стрій після COVID-19, головний тренер "Кінгз" Люк Волтон зазначав: "Попереду багато роботи щодо приведення кондицій в порядок. Лень нічого не робив як мінімум з моменту потрапляння в протокол заражених 21 червня. Коли йдеться про великих гравців, ми повинні переконатися, що він нормально працює ногами і відчуває легкість у рухах".

Українець, який підкорив НБА: сюжет про Алекса Леня