Українець із чемпіоном Бельгії сенсаційно програв фінал Кубка країни

2 серпня 2020, 10:07
Захисник Едуард Соболь відіграв за "Брюгге" 72 хвилини проти "Антверпена"

Національні змагання в деяких країнах, які завершили сезон через коронавірус достроково, часом поновлюються матчами на Кубок або Суперкубок країни. Так наприклад, "Парі Сен-Жермен" виграв Кубок ліги і Кубок Франції. Подібним чином вчинили й у Бельгії.

У суботу ввечері першим матчем після тривалої паузи став фінал Кубка між "Брюгге" і "Антверпеном". Нагадаємо, в Бельгії чемпіонат завершили достроково, "Брюгге" Соболя – з "золотом", а Яремчук і компанія – в Лізі чемпіонів. "Антверпен" за підсумками чемпіонату посів четверте місце.

Однозначним фаворитом фінального поєдинку вважався "Брюгге", проте перемогу на нейтральному полі в Брюсселі здобув андердог з рахунком 1:0. Єдиний м'яч ізраїльтянин Ліор Рафаелов забив на 25-й хвилині, принісши трофей "Антверпену". Український захисник Едуард Соболь провів на полі 72 хвилини, заробивши в другому таймі жовту картку. Дивіться огляд поєдинку.