Українець допоміг "Фініксу" обіграти "Сакраменто" в матчі НБА

30 грудня 2017, 11:43
Алекс Лень за 18 хвилин на майданчику набрав 3 очки і зробив 6 підбирань

Алекс Лень. Фото AFP

У ніч на суботу за київським часом в НБА пройшов матч "Сакраменто" – "Фінікс". Гості здобули перемогу над "сусідом" по турнірній таблиці з рахунком 111: 101.

Представник України в НБА центровий "Фінікса" Олексій Лень відіграв в цьому поєдинку трохи більше 18 хвилин, набрав 3 очки і зробив 6 підбирань. Традиційно, Лень показав не дуже високу точність кидків – 1 з 2 з гри і стільки ж зі штрафних.

У таблиці Західної конференції НБА "Фінікс" йде далеко за межами "зони плей-офф" – на 11-му місці з 15 команд. "Сакраменто" займає 12-е місце.

Нагадаємо, що влітку найбільш високооплачуваний з діючих українських атлетів Алекс Лень розраховував на більш вигідний контракт, але
  погодився на однорічну пропозицію від "Фінікса" на $4,2 млн.

Нагадаємо , що збірна України без Алекса Леня стартувала у відбірковому турнірі на чемпіонат світу 2019 року. У першому поєдинкуукраїнці обіграли на виїзді Швецію з рахунком 84:76.

Однак в домашньому поєдинку проти Туреччини збірна України поступилася. Наші баскетболісти програли з рахунком 60:67 , хоча перед останньою чвертю вигравали в одне очко .