Українець Новіков сенсаційно виграв чемпіонат Європи з греко-римської боротьби

11 лютого 2020, 23:00
Українець здолав титулованого угорця в фіналі

Семен Новіков

У Римі завершився другий змагальний день передолімпійського Чемпіонату Європи зі спортивної боротьби. Перші комплекти нагород розіграли борці греко-римського або класичного стилю. Так, чемпіоном континенту у вазі до 87 кг став Семен Новіков. У фіналі турніру Семен в блискучому стилі здолав досвідченого угорця Віктора Лорінца з підсумковим рахунком, 7:1. Раніше ми писали, що український борець ефектно крутнув росіянина на останніх секундах сутички чемпіонату Європи.

Бронзу у вазі до 63 кг здобув Ленур Теміров. У втішному фіналі, Ленур переміг норвежця Стіга Андре Берге. Ще одну бронзову медаль завоював Микола Кучмій. У сутичці за нагороду у важкій ваговій категорії до 130 кг Микола здолав росіянина Зураба Гедехаурі.

До речі, допінг росіянину "підкинула" дружина – борець, якого чекають в UFC, ризикує пропустити Олімпіаду.Срібний призер Олімпійських ігор з вільної боротьби 32-річний росіянин Білял Махов попався на вживанні допінгу – у борця був виявлений заборонений гормон росту.

Дивіться також, як український борець Жан Беленюк на Олімпіаді в Ріо програв росіянину