Українець Никифоров став бронзовим призером чемпіонату Європи

9 серпня 2018, 10:30
Наш легкоатлет стрибнув на 8,13 метра

Сергій Никифоров. Фото: AFP

У Берліні триває чемпіонат Європи з легкої атлетики. Чоловіки розіграли нагороди в стрибках в довжину. 24-річний українець Сергій Никифоров став бронзовим призером з найкращим результатом в своїй третій спробі 8,13 м. Українець поступився німцеві Фабіану Хейтлі, який з таким же результатом став срібним призером, стрибнувши на 8,13 м у другій спробі. "Золото" завоював грек Мільтіадіс Тентоглу (8,25 м).

Для українських легкоатлетів це вже третя медаль. Раніше Мар'ян Закальницький переміг, а Аліна Цвілій стала срібним призером в ходьбі на 50 км.

У жінок в бігу на 10 000 м була першою кенійка Лона Салпетер з Ізраїлю (31.43,29). "Срібло" – у голландки Сюзан Крумінс (31.52,55), "бронза" – у Мераф Бахти зі Швеції (32.19,34). Українка Євгенія Прокоф'єва була останньою, 18-й серед фінішували (34.15,81). Олена Сердюк та Юлія Шматенко не фінішувало.

У медальній скарбничці збірної України 21 медаль – 7 золотих (3 – плавання, 1 – синхронне плавання, 1 – велоспорт, 1 – стрибки в воду, 1 – легка атлетика), 10 срібних (2 – велоспорт, 1 – академічне веслування, 5 – синхронне плавання, 1 – плавання, 1 – легка атлетика) і 4 бронзові (1 – академічне веслування, 1 – синхронне плавання, 1 – стрибки в воду, 1 – легка атлетика).

Раніше Мар'ян Закальницький завоював "золото" чемпіонату Європи в ходьбі на 50 кілометрів.

А вчора Михайло Романчук став дворазовим чемпіоном Європи з плавання. Українець завоював вже третю медаль на континентальній першості в Шотландії.