Українець Митрофанов здобув другу перемогу в боксерському проекті APB

21 листопада 2014, 23:11
У боротьбі за путівку на Олімпіаду в Ріо наш боксер здолав єгиптянина Хосама Абдіна

Абдін і Митрофанов. Фото ФБУ

21 листопада в Стамбулі один з лідерів українського боксу Дмитро Митрофанов (вагова категорія до 75 кг) здобув другу перемогу в боксерському проекті APB.

За підсумками шести раундів Митрофанов здобув непросту перемогу над представником Єгипту Хосамом Абдіном. Перші два раунди були за єгипетським боксером, але Митрофанов зумів переломити хід поєдинку, виграв усі чотири раунди і за записками всіх трьох суддів переміг 58:56.

Нагадаємо, в першому поєдинку Митрофанов переміг потужного румунської боксера Богдана Юратонні.

У наступному раунді змагань буде визначатися перший претендент на титульний чемпіонський поєдинок змагань AIBA Pro Boxing, переможець якого отримає олімпійську ліцензію в Ріо.